Homepage

Przyjazd

18
lip ‘18

Wyjazd

19
lip ‘18
menu
VIP services

VIP services

VIP services

VIP services

VIP services

VIP services

  1. Homepage
  2. Offers
  3. Usługi VIP

S-Taxi Transfer i Car Rental

We współpracy z 3 City Corporation naszym Gościom zapewniamy komfortowy transfer eksluzywnymi pojazdami marki Mercedes oraz możliwość krótko-, średnio- i długoterminowego wypożyczenia samochodu.

S-Taxi Transfer i Car Rental

VIP Service - Port Lotniczy

Szybki i komfortowy transfer z Hotelu Sopot**** na Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku poszerzamy o: usługę zapewnienie kontroli bezpieczeństwa, odprawy paszportowej oraz celnej w Saloniku VIP lub w dedykowanym dla Pasażera VIP punkcie kontroli bezpieczeństwa, koordynację odprawy biletowo – bagażowej, poczęstunek w ramach oferowanych artykułów spożywczych, indywidualny transport pasażerów pomiędzy Salonikiem VIP a statkiem powietrznym.

VIP Service - Port Lotniczy

Personal Shopper

Personal shopper to oferta w pakiecie z relaksującym pobytem w jednym z naszych apartamentów.

Szczegóły

 

 

Personal Shopper

Charter jachtu

Odkryj z nami radość żeglowania, poczuj wiatr we włosach i emocje na wodzie. Jako jedyni w Sopocie dajemy naszym Gościom możliwość spędzenia czasuna luksusowym jachcie - Princess Yacht V 48 Anna Maria. Rejs naszym jachtem to doskonała przygoda dla całej rodziny, romantyczne chwile we dwoje, a także sposób na uatrakcyjnienie firmowej imprezy czy spotkania biznesowego.

Szczegóły

Charter jachtu

Loża VIP

Loża VIP na Stadionie Energii w Gdańsku to gwarancja niezpomnianych wrażeń w trakcie wydarzeń sportowych i muzycznych. To także śwetne miejsce na spotkania biznesowe, którego otoczenie z pewnością podniesie prestiż i rangę ważnych wydarzeń Państwa firmy.
 

Loża VIP

Obsługa Gości VIP

Marta Milewska
Kierownik Działu Rezerwacji
marta.milewska@hotelsopot.eu
+48 882 075 308
 

Obsługa Gości VIP
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close