Strona główna

Przyjazd

24
sty ‘22

Wyjazd

25
sty ‘22
menu

Krzywy Domek

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Atrakcje
  4. Krzywy Domek

Najdziwniejsza budowla Świata, którą można zobaczyć w środku „Monciaka”, stała się wizytówką Sopotu i obowiązkowym punktem na mapie każdego turysty.

Bajkowy budynek zainspirowany rysunkami Jana Szancera przyciąga uwagę nie tylko wizualnie, ale również mentalnie. Tradycją jest złożenie przez osoby biorące udział w wydarzeniach kulturalnych, podpisu na ścianie Krzywego Domku, nazywanej „Ścianą Sławy”, która jest polską odpowiedzią na amerykańską Promenadę Gwiazd.

Ten jeden z wielu urzeczywistnionych przez twórców Krzywego Domku niezwykłych pomysłów, sprawił, że w roku 2009 budynek zyskał nominację do konkursu na 7 cudów Trójmiasta, a wśród internautów zdobył ogromną sympatię i rzesze fanów.

Wieczorem Krzywy Domek tętni życiem. Tutejsze kluby, puby, gwarantują bogaty repertuar imprez, a wysoki poziom i różnorodność zaplecza gastronomicznego zadowolą wszystkie gusta, te wyszukane i te tradycyjne..

Krzywy Domek – to miejsce które nie śpi !

Informacje:

ul.Bohaterów Monte Cassino 53, 80-001 Sopot

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij