Strona główna

Przyjazd

18
wrz ‘21

Wyjazd

19
wrz ‘21
menu
Partnerzy

Partnerzy

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Partnerzy

Saun Spot

Oryginalna atrakcja zlokalizowana na jednej z sopockich plaż czeka na wielbicieli morza i gorącej sauny. Saunspot oferuje przyjemny zimowy relaks z widokiem na morze i Zatokę Gdańską.

 

Sprawdź
Saun Spot

Aqua Park Sopot

To miejsce rozrywki i relaksu dla całej rodziny. Bogata oferta basenów i wodnych atrakcji umili Twój dzień, poprawi nastrój i wzmocni kondycję ficzyną.

 

Sprawdź
Aqua Park Sopot

News Map

Interaktywna mapa, która sprawi, że poznanie miasta i jego atrakcji będzie możliwe za jednym dotknięciem dłoni. Innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu perfekcyjnie zaplanujesz swój pobyt nad morzem.

Sprawdź
News Map

JUMPCITY

Park Trampolin JUMPCITY jest miejscem, w którym znajdziecie mnóstwo atrakcji, takich jak: basen z gąbkami, arena z koszami do ćwiczenia wsadów, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe czy arena dodgeball przeznaczona do gry w zbijaka.

Sprawdź
JUMPCITY

Centrum Nauki Experyment w Gdyni

Jedno z pierwszych polskich centrów nauki. Pozwala na efektywne przyswajanie wiedzy, pomaga zrozumieć otaczające procesy, pobudza ciekawość świata. Oferta dla rodzin, młodzieży i dorosłych - każdy znajdzie coś dla siebie!

Sprawdź
Centrum Nauki Experyment w Gdyni

UNIQUE CLUB&LOUNGE

Ciepłe taneczne brzmienia, artyści i muzycy wielu gatunków, tematyczne imprezy oraz cykle imprezowe. Unique w bardzo naturalny sposób skupia postacie show biznesu, artystów, ale nade wszystko osoby ceniące dobrą zabawę.

Sprawdź
UNIQUE CLUB&LOUNGE

Auto Comfort

Doświadczona firma zajmująca się w sposób profesjonalny szeroko rozumianym transportem pasażerskim. Ugruntowana wiedza oraz kompetencje w zakresie logistycznej obsługi eventów pozwalają zaprezentować Państwu kompleksowy produkt premium w którym firma jest pionierem. Wynajmują limuzyny, busy oraz autokary.

Sprawdź
Auto Comfort
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij