Strona główna

Przyjazd

30
lis ‘21

Wyjazd

01
gru ‘21
menu
Partnerzy

Partnerzy

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Partnerzy

Saun Spot

Oryginalna atrakcja zlokalizowana na jednej z sopockich plaż czeka na wielbicieli morza i gorącej sauny. Saunspot oferuje przyjemny zimowy relaks z widokiem na morze i Zatokę Gdańską.

 

Sprawdź
Saun Spot

Aqua Park Sopot

To miejsce rozrywki i relaksu dla całej rodziny. Bogata oferta basenów i wodnych atrakcji umili Twój dzień, poprawi nastrój i wzmocni kondycję ficzyną.

 

Sprawdź
Aqua Park Sopot

News Map

Interaktywna mapa, która sprawi, że poznanie miasta i jego atrakcji będzie możliwe za jednym dotknięciem dłoni. Innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu perfekcyjnie zaplanujesz swój pobyt nad morzem.

Sprawdź
News Map

JUMPCITY

Park Trampolin JUMPCITY jest miejscem, w którym znajdziecie mnóstwo atrakcji, takich jak: basen z gąbkami, arena z koszami do ćwiczenia wsadów, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe czy arena dodgeball przeznaczona do gry w zbijaka.

Sprawdź
JUMPCITY

Centrum Nauki Experyment w Gdyni

Jedno z pierwszych polskich centrów nauki. Pozwala na efektywne przyswajanie wiedzy, pomaga zrozumieć otaczające procesy, pobudza ciekawość świata. Oferta dla rodzin, młodzieży i dorosłych - każdy znajdzie coś dla siebie!

Sprawdź
Centrum Nauki Experyment w Gdyni

UNIQUE CLUB&LOUNGE

Ciepłe taneczne brzmienia, artyści i muzycy wielu gatunków, tematyczne imprezy oraz cykle imprezowe. Unique w bardzo naturalny sposób skupia postacie show biznesu, artystów, ale nade wszystko osoby ceniące dobrą zabawę.

Sprawdź
UNIQUE CLUB&LOUNGE

Auto Comfort

Doświadczona firma zajmująca się w sposób profesjonalny szeroko rozumianym transportem pasażerskim. Ugruntowana wiedza oraz kompetencje w zakresie logistycznej obsługi eventów pozwalają zaprezentować Państwu kompleksowy produkt premium w którym firma jest pionierem. Wynajmują limuzyny, busy oraz autokary.

Sprawdź
Auto Comfort

EcoCar

EcoCar dysponuje własną flotą ponad trzystu nowych samochodów hybrydowych marki Toyota, Hyundai oraz Mercedesów Vito. Spółka oferuje również szereg usług dodanych, wykorzystując skalę i potencjał swojej działalności: obsługę wydarzeń specjalnych, dowożenie dzieci do szkoły, usługi kurierskie i concierge.

Zobacz
EcoCar
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij