Strona główna

Przyjazd

24
sty ‘22

Wyjazd

25
sty ‘22
menu
Usługi VIP

Usługi VIP

Usługi VIP

Usługi VIP

Usługi VIP

Usługi VIP

  1. Strona główna
  2. Oferty
  3. Usługi VIP

Taxi Transfer i Car Rental

We współpracy z EcoCar i Flota Polska naszym Gościom zapewniamy komfortowy transfer ekskluzywnymi hybrydami oraz możliwość krótko-, średnio- i długoterminowego wypożyczenia samochodu.

Taxi Transfer i Car Rental

VIP Service - Port Lotniczy

Szybki i komfortowy transfer z Hotelu Sopot**** na Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku poszerzamy o: usługę zapewnienie kontroli bezpieczeństwa, odprawy paszportowej oraz celnej w Saloniku VIP lub w dedykowanym dla Pasażera VIP punkcie kontroli bezpieczeństwa, koordynację odprawy biletowo – bagażowej, poczęstunek w ramach oferowanych artykułów spożywczych, indywidualny transport pasażerów pomiędzy Salonikiem VIP a statkiem powietrznym.

VIP Service - Port Lotniczy

Personal Shopper

To najlepsze modowe marki dostępne w Trójmieście, pod okiem doświadczonej Personal shopper, w
pakiecie z relaksującym pobytem w jednym z naszych apartamentów.

Szczegóły

 

 

 

Personal Shopper

Charter jachtu

Odkryj z nami radość żeglowania, poczuj wiatr we włosach i emocje na wodzie. Jako jedyni w Sopocie dajemy naszym Gościom możliwość spędzenia czasu na luksusowym jachcie - Princess Yacht V 48 Anna Maria. Rejs naszym jachtem to doskonała przygoda dla całej rodziny, romantyczne chwile we dwoje, a także sposób na uatrakcyjnienie firmowej imprezy czy spotkania biznesowego.

Szczegóły

Charter jachtu

Loża VIP

Loża VIP na Stadionie Energii w Gdańsku to gwarancja niezapomnianych wrażeń w trakcie wydarzeń sportowych i muzycznych. To także świetne miejsce na spotkania biznesowe, którego otoczenie z pewnością podniesie prestiż i rangę ważnych wydarzeń Państwa firmy.
 

Loża VIP
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij