Strona główna
menu
Cena dnia B&B (ze śniadaniem)

Cena dnia B&B (ze śniadaniem)

  1. Strona główna
  2. Pakiety
  3. Cena dnia B&B (ze śniadaniem)

Szczegóły oferty

  • dowolna dł. pobytu
  • BB - Śniadanie w cenie
Pobyt ze śniadaniem. 30% przedpłaty lub preautoryzacja karty kredytowej. Możliwość zmiany i anulacji na 3 dni przed przyjazdem. Dla rezerwacji dokonywanych w dniu przyjazdu nie wymagana wpłata zaliczki lub podanie danych karty kredytowej Opłata klimatyczna 4,30 zł / doba / osoba, płatna w recepcji.

Warunki rezerwacji

Przyjazd: 14:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci

Ogólne warunki rezerwacji w przpadku dodatkowych osób w pokoju: Dzieci do 4 lat nocują bezpłatnie, dzieci w wieku 5-12 - dopłata za dostawkę 75 zł, powyżej lat 13 - 150 zł.    UWAGA:Powyższe warunki ulegają zmianie w przypadku rezerwacji pakietowych. 

Polityka względem zwierząt – Pet Friendly

Hotel Sopot jest miejscem przyjaznym Gościom i ich pupilom. Istnieje możliwośc przyjazdu z małym psem lub kotem za opłatą 100 zł/dobę. W przypadku zwierząt o wadze większej niż 10 kg, prosimy o kontakt z recepcją.   

Warunki anulacji

W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej w celu preautoryzacji lub wpłata zaliczki w wysokości 30 % wartości rezerwacji. Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 3 dni przed przyjazdem, w takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 14 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa kosztem 30 % wartości rezerwacji.

Akceptowalne karty płatnicze

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij