Strona główna
menu
Oferta elastyczna- bez przedpłaty

Oferta elastyczna- bez przedpłaty

 1. Strona główna
 2. Oferty
 3. Oferta elastyczna- bez przedpłaty

Szczegóły oferty

 • dowolna dł. pobytu
 • Bez wyżywienia
Tylko na naszej stronie- dodatkowe 5% rabatu! Bezkosztowa anulacja na 1 dzień przed przyjazdem. Gwarancja kartą kredytową lub przedpłata za 1.noc. Opłata klimatyczna 4,45 zł / doba / osoba, płatna w recepcji.

Warunki oferty:

 • Cena nie zawiera opłaty uzdrowiskowej w wysokości 4,45 zł/osobę/dobę.
 • Oferta obowiązuje w terminie od 01.01.2019 do 3.03.2018.
 • Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych (do 10 pokoi na dobę) i nie można jej łączyć z innymi ofertami i promocjami. 
 • Dla zainteresowanych newsletterem Hotelu Sopot
 • Parking przed hotelem bezpłatny - nie zapewniamy rezerwacji. Parking podziemny płatny 45 zł/doba. Ilość miejsc ograniczona. (Wymagana rezerwacja)
 • Pytania, szczegóły i rezerwacje: reservation@hotelsopot.eu.

Warunki rezerwacji

Przyjazd: 15:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci

Dzieci do 4 lat nocują bezpłatnie, dzieci w wieku 5-12 - dopłata za dostawkę 75 zł, powyżej lat 13 - 150 zł. UWAGA: Powyższe warunki ulegają zmianie w przypadku rezerwacji pakietowych. 

Polityka względem zwierząt – Pet Friendly

Hotel Sopot jest miejscem przyjaznym Gościom i ich pupilom. Istnieje możliwośc przyjazdu z małym psem lub kotem za opłatą 100 zł/dobę. W przypadku zwierząt o wadze większej niż 10 kg, prosimy o kontakt z recepcją.   

Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 1 dnia przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 14 dni roboczych od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za pierwszą dobę. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za pierwszą dobę za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku niezameldowania się w dniu przyjazdu rezerwacja jest anulowana zgodnie z polityką anulacji.

Akceptowalne karty płatnicze

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij