Strona główna
menu
Oferta elastyczna

Oferta elastyczna

 1. Strona główna
 2. Oferty
 3. Oferta elastyczna

Szczegóły oferty

 • dowolna dł. pobytu
 • Bez wyżywienia
Tylko na naszej stronie- dodatkowe 5% rabatu! Bezkosztowa anulacja na 1 dzień przed przyjazdem. Gwarancja kartą kredytową lub przedpłata za 1.noc. Opłata klimatyczna 4,65 zł / doba / osoba, płatna w recepcji.

Warunki oferty:

 • Cena nie zawiera opłaty uzdrowiskowej w wysokości 4,65 zł/osobę/dobę.
 • Oferta obowiązuje w terminie od 01.01.2020 do odwołania.
 • Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych (do 10 pokoi na dobę) i nie można jej łączyć z innymi ofertami i promocjami. 
 • Dla zainteresowanych newsletterem Hotelu Sopot.
 • Parking przed hotelem płatny 60 zł/ doba - nie zapewniamy rezerwacji.
 • Parking podziemny płatny 80 zł/doba, ilość miejsc ograniczona - wymagana rezerwacja.
 • Pytania, szczegóły i rezerwacje: reservation@hotelsopot.eu.

Warunki rezerwacji

Przyjazd: 15:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci

Dzieci do 4 lat nocują bezpłatnie, dzieci w wieku 5-12 - dopłata za dostawkę 75 zł, powyżej lat 13 - 150 zł. UWAGA: Powyższe warunki ulegają zmianie w przypadku rezerwacji pakietowych. 

Polityka względem zwierząt – Pet Friendly

Hotel Sopot jest miejscem przyjaznym Gościom i ich pupilom. Istnieje możliwośc przyjazdu z małym psem lub kotem za opłatą 100 zł/dobę. W przypadku zwierząt o wadze większej niż 10 kg, prosimy o kontakt z recepcją.   

Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 1 dnia przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 1 pokojo-noc. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 1 pokojo-noc za pośrednictwem systemu płatności online.

Akceptowalne karty płatnicze

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij