Strona główna
menu
Pakiet w SPA: Dla aktywnych

Pakiet w SPA: Dla aktywnych

  1. Strona główna
  2. Pakiety
  3. Pakiet w SPA: Dla aktywnych

Szczegóły oferty

  • 2 noce
  • HB - Śniadanie i obiadokolacja
Pakiet sportowy to oferta dla każdego, niezależnie od zaawansowania. Indywidualne zajęcia z naszymi trenerami personalnymi, połączone z pobytem w Hotelu Sopot **** na dwie doby ze śniadaniami oraz dwie obiadokolacje w wybrane dni. A także intensywny masaż sportowy pozwalający na szybkie odprężenie zmęczonych treningiem mięśni.

- codzienne śniadanie

- obiadokolacje podczas 2 dni pobytu

- nieograniczony wstęp do Strefy Saun i Relaksu oraz Fitness

- masaż sportowy

- trening personalny (1h)

- trening personalny z boksu (1h)


Wymagana rezerwacja zabiegów SPA na dobę przed przyjazdem. W celu umówienia zabiegów zapraszamy do kontaktu z recepcją Spa&Wellness: e-mail: spa@hotelsopot.eu, tel. + 48 58 882 80 28


TRENING PERSONALNY
Trening personalny to zindywidualizowana forma zajęć, prowadzona pod okiem specjalisty, dopasowującego środki niezbędne do osiągnięcia celu w zależności od potrzeb, zainteresowań, preferencji, ograniczeń i możliwości klienta. Przy doborze metod bierze się pod uwagę takie aspekty jak poziom sprawności fizycznej i kondycji, budowę ciała, metabolizm, staż treningowy i przeciwwskazania zdrowotne. W ofercie również trening personalny dla kobiet w ciąży.


TRENING PERSONALNY Z BOKSU

Podczas zajęć początkowych z Boksu, trening zawiera głównie naukę poszczególnych ruchów. Ćwiczący może liczyć na dokładny instruktaż dostosowany do jego umiejętności. Poznane techniki i kombinacje utrwalane są pod okiem trenera podczas pracy na różnego rodzaju przyborach. W miarę postępu przechodzimy do tzw. Szlifowania i wdrażania do realnego zastosowania w walce nabytych umiejętności.


MASAŻ SPORTOWY 

Intensywny masaż sportowy pozwalający na szybkie odprężenie zmęczonych treningiem mięśni. Pozwala na ekspresową regenerację i przygotowuje do kolejnego wysiłku fizycznego. Charakteryzuje się przede wszystkim większą intensywnością i siłą nacisku terapeuty niż masaż klasyczny, ze względu na konieczność rozgrzania tkanek.

Warunki rezerwacji

Przyjazd: 15:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci

Dzieci do 4 lat nocują bezpłatnie, dzieci w wieku 5-12 - dopłata za dostawkę 75 zł, powyżej lat 13 - 150 zł. UWAGA: Powyższe warunki ulegają zmianie w przypadku rezerwacji pakietowych. 

Polityka względem zwierząt – Pet Friendly

Hotel Sopot jest miejscem przyjaznym Gościom i ich pupilom. Istnieje możliwośc przyjazdu z małym psem lub kotem za opłatą 100 zł/dobę. W przypadku zwierząt o wadze większej niż 10 kg, prosimy o kontakt z recepcją.   

Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 7 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za cały pobyt. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za cały pobyt za pośrednictwem systemu płatności online.

Akceptowalne karty płatnicze

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners

Oferty

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij