Strona główna
menu
Tiger Calm - gorące muszle tygrysie

Tiger Calm - gorące muszle tygrysie

  1. Strona główna
  2. Oferty specjalne
  3. Tiger Calm - gorące muszle tygrysie

Szczegóły oferty

  • 2 noce
  • HB - Śniadanie i obiadokolacja
Szum oceanu, piękne widoki, rozgrzany piasek pod stopami... Rytuał relaksacyjno -leczniczy gorącymi muszlami LAVA SHELLS wypełnionymi gorącą lawą serwowane na gorącym piasku obfituje w zmysłowe doznania. Zbierane u wybrzeży Oceanu Spokojnego gładkie i delikatne, bogate w węglan wapnia, który uwalniany podczas rozgrzewania muszli wpływa na procesy regeneracji komórek skóry i kośćca. Muszle wypełnione gorącą lawą, są źródłem ekologicznego ciepła, które przynosi ogromne poczucie relaksu i odprężenia. Połączony z masażem twarzy skutkuje: eliminacją zmęczenia, odmłodzeniem skóry, rozluźnieniem mięśni, wspomaganiem krążenia, regeneracją i rewitalizacją ciała.

  • 2 noclegi w wybranej kategorii pokoju
  • codziennie śniadanie
  • codziennie obiadokolacja
  • 50 min zabieg na ciało - masaż muszlami*
  • 20 min zabieg na twarz - masaż twarzy*

* dla każdej osoby dorosłej 

Warunki rezerwacji

Przyjazd: 15:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci

Dzieci do 4 lat nocują bezpłatnie, dzieci w wieku 5-12 - dopłata za dostawkę 75 zł, powyżej lat 13 - 150 zł. UWAGA: Powyższe warunki ulegają zmianie w przypadku rezerwacji pakietowych. 

Polityka względem zwierząt – Pet Friendly

Hotel Sopot jest miejscem przyjaznym Gościom i ich pupilom. Istnieje możliwośc przyjazdu z małym psem lub kotem za opłatą 100 zł/dobę. W przypadku zwierząt o wadze większej niż 10 kg, prosimy o kontakt z recepcją.   

Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 7 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za cały pobyt. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za cały pobyt za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku niezameldowania się w dniu przyjazdu rezerwacja jest anulowana zgodnie z polityką anulacji.

Akceptowalne karty płatnicze

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij