Strona główna
menu
Tiger Calm - gorące muszle tygrysie

Tiger Calm - gorące muszle tygrysie

  1. Strona główna
  2. Oferty specjalne
  3. Tiger Calm - gorące muszle tygrysie

Szczegóły oferty

  • 2 noce
  • HB - Śniadanie i obiadokolacja
Szum oceanu, piękne widoki, rozgrzany piasek pod stopami... Rytuał relaksacyjno -leczniczy gorącymi muszlami LAVA SHELLS wypełnionymi gorącą lawą serwowane na gorącym piasku obfituje w zmysłowe doznania. Zbierane u wybrzeży Oceanu Spokojnego gładkie i delikatne, bogate w węglan wapnia, który uwalniany podczas rozgrzewania muszli wpływa na procesy regeneracji komórek skóry i kośćca. Muszle wypełnione gorącą lawą, są źródłem ekologicznego ciepła, które przynosi ogromne poczucie relaksu i odprężenia. Połączony z masażem twarzy skutkuje: eliminacją zmęczenia, odmłodzeniem skóry, rozluźnieniem mięśni, wspomaganiem krążenia, regeneracją i rewitalizacją ciała.

  • 2 noclegi w wybranej kategorii pokoju
  • codziennie śniadanie
  • codziennie obiadokolacja
  • 50 min zabieg na ciało - masaż muszlami*
  • 20 min zabieg na twarz - masaż twarzy*

* dla każdej osoby dorosłej 

Warunki rezerwacji

Przyjazd: 15:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci

Dzieci do 4 lat nocują bezpłatnie, dzieci w wieku 5-12 - dopłata za dostawkę 75 zł, powyżej lat 13 - 150 zł. UWAGA: Powyższe warunki ulegają zmianie w przypadku rezerwacji pakietowych. 

Polityka względem zwierząt – Pet Friendly

Hotel Sopot jest miejscem przyjaznym Gościom i ich pupilom. Istnieje możliwośc przyjazdu z małym psem lub kotem za opłatą 100 zł/dobę. W przypadku zwierząt o wadze większej niż 10 kg, prosimy o kontakt z recepcją.   

Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 7 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za cały pobyt. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za cały pobyt za pośrednictwem systemu płatności online.

Akceptowalne karty płatnicze

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij