Strona główna
menu
Pakiet Jesienny z Terapeutycznym Peelingiem Dyniowym

Pakiet Jesienny z Terapeutycznym Peelingiem Dyniowym

  1. Strona główna
  2. Oferty specjalne
  3. Pakiet Jesienny z Terapeutycznym Peelingiem Dyniowym

Szczegóły oferty

  • 1 noc
  • HB - Śniadanie i obiadokolacja
Warzywno- owocowa kuracja to hit jesiennej pielęgnacji. Połączenie doskonałości natury i zaawansowanej technologii. Najlepsze co możemy zrobić dla swojej skóry u progu jesieni to poddać ją peelingowi i pobudzić do odnowy. Pestki dyni to źródło witamin: C,B1, B2,B6, PP oraz K, które wpłyną odżywczo na skórę.

- 1 nocleg w wybranej kategorii pokoju

- codziennie śniadanie

- codziennie obiadokolacja

- nielimitowany dostęp do strefy saun i centrum fitness

- Peeling całego ciała - 30 min. 

Warunki rezerwacji

Przyjazd: 15:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci

Dzieci do 4 lat nocują bezpłatnie, dzieci w wieku 5-12 - dopłata za dostawkę 75 zł, powyżej lat 13 - 150 zł. UWAGA: Powyższe warunki ulegają zmianie w przypadku rezerwacji pakietowych. 

Polityka względem zwierząt – Pet Friendly

Hotel Sopot jest miejscem przyjaznym Gościom i ich pupilom. Istnieje możliwośc przyjazdu z małym psem lub kotem za opłatą 100 zł/dobę. W przypadku zwierząt o wadze większej niż 10 kg, prosimy o kontakt z recepcją.   

Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 7 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za cały pobyt. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za cały pobyt za pośrednictwem systemu płatności online.

Akceptowalne karty płatnicze

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners

Oferty

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij