Strona główna
menu
Pakiet odchudzający - Dr. Bardadyn 2000 kcal

Pakiet odchudzający - Dr. Bardadyn 2000 kcal

 1. Strona główna
 2. Oferty specjalne
 3. Pakiet odchudzający - Dr. Bardadyn 2000 kcal

Szczegóły oferty

 • 7 nocy
 • FB - Pełne wyżywienie
Dieta strukturalna oparta jest na bardzo prostej zasadzie. Wszystkie zalecane w niej produkty zawierają minimum kalorii oraz maksimum witamin, składników mineralnych i przeciwutleniaczy. Produkty strukturalne zapewniają prawidłowe tempo przemiany materii, dzięki czemu dieta doskonale sprawdza się podczas odchudzania. Kontynuowanie diety opartej na produktach strukturalnych także po zakończeniu kuracji odchudzającej, pozwala na trwałe unormowanie masy ciała, nawet bez ciągłego kontrolowania kaloryczności diety.

Kuracja 2000 kcal zalecana jest osobom z prawidłową masą ciała lub niedowagą w celu regeneracji i maksymalnego wzmocnienia organizmu. Pomimo niezbyt wysokiej kaloryczności, dzięki dużej zawartości witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, jest stosowana przez wyczynowych sportowców w okresie intensywnego treningu. 

Dieta podzielona jest na pięć posiłków spożywanych w około 2,5 godzinnych odstępach. 

Tekst alternatywny


Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów w eleganckich pokojach
 • Codziennie dieta strukturalna Dr. Bardadyna 2000 kcal
 • Nielimitowane dostęp do Strefy Saun i Relaksu
 • Bezpłatny dostęp do Strefy Fitness
 • Zniżka - 20 % do Aquaparku w Sopocie

Dodatkowo (za dodatkową opłatą)

 • ​Trener personalny 
 • Zabiegi w SPA&WELLNESS
 • Trening w Klubie fitness

Warunki rezerwacji

Przyjazd: 15:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci

Dzieci do 4 lat nocują bezpłatnie, dzieci w wieku 5-12 - dopłata za dostawkę 75 zł, powyżej lat 13 - 150 zł. UWAGA: Powyższe warunki ulegają zmianie w przypadku rezerwacji pakietowych. 

Polityka względem zwierząt – Pet Friendly

Hotel Sopot jest miejscem przyjaznym Gościom i ich pupilom. Istnieje możliwośc przyjazdu z małym psem lub kotem za opłatą 100 zł/dobę. W przypadku zwierząt o wadze większej niż 10 kg, prosimy o kontakt z recepcją.   

Warunki anulacji

Aby zagwarantować rezerwacje konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości rezerwacji. W przypadku zmian lub anulacji zaliczka nie podlega zwrotowi.

Akceptowalne karty płatnicze

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij