Hemsida

Przyjazd

17
lip ‘18

Wyjazd

18
lip ‘18
menu
VIP-tjänster

VIP-tjänster

VIP-tjänster

VIP-tjänster

VIP-tjänster

VIP-tjänster

  1. Hemsida
  2. Paket
  3. VIP-tjänster

S-Taxi Transfer i Car Rental

We współpracy z 3 City Corporation naszym Gościom zapewniamy komfortowy transfer eksluzywnymi pojazdami marki Mercedes oraz możliwość krótko-, średnio- i długoterminowego wypożyczenia samochodu.

S-Taxi Transfer i Car Rental

VIP Service - Port Lotniczy

Szybki i komfortowy transfer z Hotelu Sopot**** na Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku poszerzamy o: usługę zapewnienie kontroli bezpieczeństwa, odprawy paszportowej oraz celnej w Saloniku VIP lub w dedykowanym dla Pasażera VIP punkcie kontroli bezpieczeństwa, koordynację odprawy biletowo – bagażowej, poczęstunek w ramach oferowanych artykułów spożywczych, indywidualny transport pasażerów pomiędzy Salonikiem VIP a statkiem powietrznym.

VIP Service - Port Lotniczy

Personal Shopper

Personal shopper to oferta w pakiecie z relaksującym pobytem w jednym z naszych apartamentów.

Szczegóły

 

 

Personal Shopper

Charter jachtu

Odkryj z nami radość żeglowania, poczuj wiatr we włosach i emocje na wodzie. Jako jedyni w Sopocie dajemy naszym Gościom możliwość spędzenia czasuna luksusowym jachcie - Princess Yacht V 48 Anna Maria. Rejs naszym jachtem to doskonała przygoda dla całej rodziny, romantyczne chwile we dwoje, a także sposób na uatrakcyjnienie firmowej imprezy czy spotkania biznesowego.

Szczegóły

Charter jachtu

Loża VIP

Loża VIP na Stadionie Energii w Gdańsku to gwarancja niezpomnianych wrażeń w trakcie wydarzeń sportowych i muzycznych. To także śwetne miejsce na spotkania biznesowe, którego otoczenie z pewnością podniesie prestiż i rangę ważnych wydarzeń Państwa firmy.
 

Loża VIP

Obsługa Gości VIP

Marta Milewska
Kierownik Działu Rezerwacji
marta.milewska@hotelsopot.eu
+48 882 075 308
 

Obsługa Gości VIP
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij