Strona główna

Przyjazd

11
gru ‘18

Wyjazd

12
gru ‘18
menu
Wellness

Wellness

  1. Strona główna
  2. Wellness
  3. Wellness

Nasze SPA

Luksusowe Spa&Wellness Hotel SOPOT, w niezwykły sposób udowadnia, jak integralną całość stanowią zmysły i umysł. Do dyspozycji naszych gości mamy 5 pokoi zabiegowych, gdzie można poddać się zabiegom specjalnie przygotowanym dla Państwa przez naszych specjalistów.

Zobacz menu SPA
Nasze SPA

Marka PHYT'S

Mamy zaszczyt poinformować naszych Klientów, że w naszym hotelowym SPA zagościła na dobre długo wyczekiwana marka PHYT'S, która w światowych rankingach zajmuje czołową pozycję w kategorii profesjonalnych kosmetyków ekologicznych.

Laboratoria PHYT'S posiadają znak COSMEBIO, który gwarantuje przestrzeganie najwyższych standardów jakości. 100% naturalne formuły dla lepszej skuteczności i całkowitej nieszkodliwości czekają wraz z naszymi terapeutami w hotelowym SPA.

Marka PHYT'S

Strefa saun i relaksu

Zatracić się tutaj w luksusie nie jest trudno… Już sam wystrój nawiązujący do ekskluzywnych jachtów żaglowych, pozwala zapomnieć o stresach codzienności i wypłynąć w morze relaksu.

Strefa saun i relaksu

Sauny

Strefa saun i wypoczynku to idealne miejsce na relaks i wzmocnienie odporności. Goście Hotelu Sopot*** mogą bezpłatnie korzystać z seansów w łaźni parowej oraz w saunie suchej oraz stefy wypoczynku.

Sauny
  • seans w łaźni parowej
  • pobyt w saunie suchej
  • relaks przy aromaterapii
  • rytuał  w saunie Rasul z peelingiem całego ciała
Sauny

Fitness & Outdoor

Pobyt w naszej siłowni powoduje przypływ endorfin i nowej energii na cały dzień. W ciekawie zaaranżowanej sali fitness z łatwością przyjdzie zadbać o smukłą sylwetkę i dobrą kondycję. Wysokiej jakości sprzęt pozwala łatwo dopasować poziom aktywności fizycznej do własnych możliwości.

Fitness & Outdoor

Strefa Pool&Chillout

Hotel Sopot w sezonie letnim udostępnia swoim gościom - wodną strefę „Pool&Chill” z niecką basenową, strefą chill oraz zewnętrznym barem sezonowym. Jest to idealne miejsce na odpoczynek dla całej rodziny, łączące zarówno strefę wypoczynku jak i relaksu. 
 

Strefa Pool&Chillout

Godziny Otwarcia

Strefa Spa - Zabiegi / masaże

Poniedziałek - Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 9:00 - 17:00

Strefa Saun / Fitness / Atrakcja Wodna

Codziennie od 10:00 - 22:00  / Atrakcja wodna do 20:00

 

Szczegółowe informacje i rezerwacje zabiegów:

Recepcja SPA: tel.: +48 58 882 80 28 e-mail: spa@hotelsopot.eu 
 

Pakiety

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij